Wykaz sędziów Sądu Rejonowego w Białymstoku

 

  • SSO Beata Gnatowska - Prezes Sądu
  • SSO Paweł Dzienis - Wiceprezes

I Wydział Cywilny

  • Alina Krejza - Aleksiejuk - Przewodniczący wydziału
  • Joanna Kobeszko - Zastępca przewodniczącego
  • Elżbieta Andrysewicz
  • Marek Dąbrowski
  • Małgorzata Agnieszka Głos
  • Sławomir Głowacki
  • Karolina Matyjaszek - Minta
  • Katarzyna Pannert
  • Iwona Sobolewska - Derman
  • Paweł Szponar (del. do Ministerstwa Sprawiedliwości na czas nieokreślony na podstawie art. 77§ 1 pkt. 2 usp)

II Wydział Cywilny

  • Krzysztof Kujawa - Przewodniczący wydziału
  • Ewa Kołodziej - Dubowska - Zastępca przewodniczącego
  • Małgorzata Frankowska
  • Katarzyna Gąsowska
  • Janusz Tadeusz Gosiewski
  • Katarzyna Małyszko
  • Marta Radziwon
  • Piotr Trzeciakowski

Sekcja Egzekucyjna II Wydziału Cywilnego

  • Adam Czech - Kierownik sekcji
  • Katarzyna Orzel

III Wydział Karny

  • Marcin Kęska - Przewodniczący wydziału
  • Anna Jamiołkowska - Zastępca przewodniczącego
  • Justyna Ewa Gosiewska
  • Aneta Kamieńska
  • Andrzej Kochanowski
  • Piotr Markowski
  • Tomasz Pannert
  • Barbara Paszkowska
  • Marek Dariusz Rymarski
  • Beata Maria Wołosik - Koordynator Biura Prasowego - Wiceprezes

Sekcja ds. Nadzoru nad Postępowaniem Przygotowawczym

  • Magdalena Beziuk - Gawęcka - Kierownik sekcji
  • Ewa Dubij
  • Anna Jacyniewicz
  • Dorota Sosna (del. do Ministerstwa Sprawiedliwości na czas nieokreślony na podstawie art. 77§ 1 pkt. 2 usp)

IV Wydział Rodzinny i Nieletnich

  • Dorota Gąsowska - Przewodniczący wydziału
  • Elżbieta Dorota Cylwik - Zastępca przewodniczącego
  • Ewa Czajkowska
  • Małgorzata Guszcz - Niewiadomska
  • Iwona Hulko
  • Bożena Kruk
  • Barbara Monach - Lisowska
  • Wiesława Niemyjska
  • Katarzyna Nowak
  • Katarzyna Kozłowska
  • Barbara Półtorak

VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych

  • Dorota Michalak - Przewodniczący wydziału
  • Maciej Łukaszewicz - Zastępca przewodniczącego
  • Tomasz Kałużny
  • Marta Kiszowara
  • Irena Opolska (del. do SO w Białymstoku, do dnia 29 lutego 2020 r. na podstawie art. 77§1 pkt. 1 usp)

VIII Wydział Gospodarczy

  • Wojciech Orzel - Przewodniczący wydziału
  • Ewa Kurowska - Zastępca przewodniczącego
  • Artur Andrysewicz
  • Katarzyna Anna Dąbrowska - Doroszczyk
  • Dagmara Danilewicz - Kuklik
  • Paweł Andrzej Hempel
  • Aleksandra Jamróz
  • Anna Komarewska
  • Izabela Katarzyna Perkowska
  • Anna Monika Wiszenko

XI Wydział Cywilny

  • Wojciech Jabłoński - Przewodniczący wydziału
  • Anna Wołkowycka - Kuźmińska - Zastępca przewodniczącego
  • Anna Gutowska
  • Anna Urszula Kochanowska
  • Małgorzata Kozłowska
  • Łukasz Maliszewski
  • Emilia Podgajecka - Cilulko
  • Katarzyna Stankiewicz

XIII Wydział Karny

  • Katarzyna Skindzier - Ostapa - Przewodniczący wydziału
  • Agnieszka Jurzyk - Zastępca przewodniczącego
  • Ewa Dakowicz
  • Alina Dryl
  • Andrzej Gołaszewski
  • Krzysztof Kozłowski
  • Grażyna Dorota Redos - Kryńska
  • Małgorzata Sawicka

 

Powyższy wykaz nie uwzględnia czasowych delegacji sędziów do wykonywania czynności orzeczniczych w niepełnym wymiarze orzekania w innym wydziale.