Wokanda
Aplikacja e-Wokanda stanowi jedynie skrócony wykaz spraw sądowych i nie jest wokandą w rozumieniu Zarządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia z dnia 19 czerwca 2019 r. w sprawie organizacji i zakresu działania sekretariatów sądowych oraz innych działów administracji sądowej (Dz. Urz. MS 2019 r., poz. 138)
Sygnatura sprawy: I C 10/24 Wydział: I Wydział Cywilny Sędzia: Katarzyna Pannert Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 12 | Godzina: 14:20 |
Sygnatura sprawy: I C 1546/23 Wydział: I Wydział Cywilny Sędzia: Anna Szurbak-Parfieniuk Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 13 | Godzina: 08:55 |
Sygnatura sprawy: I C 155/24 Wydział: I Wydział Cywilny Sędzia: Katarzyna Pannert Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 12 | Godzina: 13:50 |
Sygnatura sprawy: I C 1626/23 Wydział: I Wydział Cywilny Sędzia: Anna Szurbak-Parfieniuk Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 13 | Godzina: 13:30 |
Sygnatura sprawy: I C 1709/23 Wydział: I Wydział Cywilny Sędzia: Anna Szurbak-Parfieniuk Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 13 | Godzina: 09:00 |
Sygnatura sprawy: I C 1790/23 Wydział: I Wydział Cywilny Sędzia: Anna Szurbak-Parfieniuk Forma: hybrydowa | Data: 2024-03-19 Sala: 13 | Godzina: 12:30 |
Sygnatura sprawy: I C 2141/23 Wydział: I Wydział Cywilny Sędzia: Anna Szurbak-Parfieniuk Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 13 | Godzina: 10:30 |
Sygnatura sprawy: I C 2395/23 Wydział: I Wydział Cywilny Sędzia: Katarzyna Pannert Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 12 | Godzina: 10:00 |
Sygnatura sprawy: I C 293/24 Wydział: I Wydział Cywilny Sędzia: Anna Szurbak-Parfieniuk Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 13 | Godzina: 13:00 |
Sygnatura sprawy: I C 34/24 Wydział: I Wydział Cywilny Sędzia: Katarzyna Pannert Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 12 | Godzina: 10:50 |
Sygnatura sprawy: I C 553/23 Wydział: I Wydział Cywilny Sędzia: Iwona Sobolewska-Derman Forma: hybrydowa | Data: 2024-03-19 Sala: 29 | Godzina: 10:00 |
Sygnatura sprawy: I C 633/23 Wydział: I Wydział Cywilny Sędzia: Iwona Sobolewska-Derman Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 29 | Godzina: 11:30 |
Sygnatura sprawy: I C 651/23 Wydział: I Wydział Cywilny Sędzia: Anna Szurbak-Parfieniuk Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 13 | Godzina: 08:50 |
Sygnatura sprawy: I Co 20/24 Wydział: I Wydział Cywilny Sędzia: Katarzyna Pannert Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 12 | Godzina: 11:50 |
Sygnatura sprawy: II 1Co 10/24 Wydział: II W. Cywilny Sędzia: Katarzyna Gąsowska Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 32 | Godzina: 11:45 |
Sygnatura sprawy: II C 1279/23 Wydział: II W. Cywilny Sędzia: Katarzyna Gąsowska Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 32 | Godzina: 09:45 Uwagi: odroczono publikację |
Sygnatura sprawy: II C 1585/23 Wydział: II W. Cywilny Sędzia: Katarzyna Gąsowska Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 32 | Godzina: 09:30 Uwagi: wyrok uwzględniający |
Sygnatura sprawy: II C 1715/23 Wydział: II W. Cywilny Sędzia: Katarzyna Małyszko Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 24 | Godzina: 13:30 |
Sygnatura sprawy: II C 1718/23 Wydział: II W. Cywilny Sędzia: Adam Czech Forma: hybrydowa | Data: 2024-03-19 Sala: 26 | Godzina: 11:00 |
Sygnatura sprawy: II C 1779/23 Wydział: II W. Cywilny Sędzia: Katarzyna Gąsowska Forma: hybrydowa | Data: 2024-03-19 Sala: 32 | Godzina: 12:00 |
Sygnatura sprawy: II C 1798/23 Wydział: II W. Cywilny Sędzia: Katarzyna Gąsowska Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 32 | Godzina: 13:00 |
Sygnatura sprawy: II C 1923/23 Wydział: II W. Cywilny Sędzia: Adam Czech Forma: hybrydowa | Data: 2024-03-19 Sala: 26 | Godzina: 09:00 Uwagi: odroczono bez terminu |
Sygnatura sprawy: II C 2147/23 Wydział: II W. Cywilny Sędzia: Katarzyna Małyszko Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 24 | Godzina: 10:00 Uwagi: wyrok uwzględniający |
Sygnatura sprawy: II C 2201/23 Wydział: II W. Cywilny Sędzia: Katarzyna Gąsowska Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 32 | Godzina: 10:00 Uwagi: zdjęto |
Sygnatura sprawy: II C 2211/23 Wydział: II W. Cywilny Sędzia: Krzysztof Kujawa Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 28 | Godzina: 11:20 |
Sygnatura sprawy: II C 2265/22 Wydział: II W. Cywilny Sędzia: Katarzyna Gąsowska Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 32 | Godzina: 10:15 Uwagi: odroczono publikację |
Sygnatura sprawy: II C 973/23 Wydział: II W. Cywilny Sędzia: Krzysztof Kujawa Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 28 | Godzina: 13:45 |
Sygnatura sprawy: III K 1200/23 Wydział: III Wydział Karny Sędzia: Marcin Kęska Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 11 | Godzina: 13:00 |
Sygnatura sprawy: III K 12/24 Wydział: III Wydział Karny Sędzia: Andrzej Kochanowski Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 33 | Godzina: 14:30 |
Sygnatura sprawy: III K 1393/23 Wydział: III Wydział Karny Sędzia: Anna Jamiołkowska Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 9 | Godzina: 09:00 Uwagi: odroczono wydanie wyroku |
Sygnatura sprawy: III K 1438/23 Wydział: III Wydział Karny Sędzia: Anna Jamiołkowska Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 9 | Godzina: 11:10 Uwagi: odwołano z wokandy (rozpr.) |
Sygnatura sprawy: III K 1573/23 Wydział: III Wydział Karny Sędzia: Anna Jamiołkowska Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 9 | Godzina: 09:30 Uwagi: odroczono rozprawę |
Sygnatura sprawy: III K 1609/23 Wydział: III Wydział Karny Sędzia: Marcin Kęska Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 11 | Godzina: 10:00 |
Sygnatura sprawy: III K 1988/23 Wydział: III Wydział Karny Sędzia: Andrzej Kochanowski Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 33 | Godzina: 09:00 Uwagi: odroczono rozprawę |
Sygnatura sprawy: III K 2018/23 Wydział: III Wydział Karny Sędzia: Andrzej Kochanowski Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 33 | Godzina: 11:00 |
Sygnatura sprawy: III K 2027/23 Wydział: III Wydział Karny Sędzia: Andrzej Kochanowski Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 33 | Godzina: 12:30 |
Sygnatura sprawy: III K 2396/21 Wydział: III Wydział Karny Sędzia: Anna Jamiołkowska Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 9 | Godzina: 12:30 |
Sygnatura sprawy: III K 608/22 Wydział: III Wydział Karny Sędzia: Anna Jamiołkowska Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 9 | Godzina: 10:20 |
Sygnatura sprawy: III K 61/24 Wydział: III Wydział Karny Sędzia: Aneta Kamieńska Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 2 | Godzina: 09:30 |
Sygnatura sprawy: III K 65/24 Wydział: III Wydział Karny Sędzia: Marcin Kęska Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 11 | Godzina: 11:15 |
Sygnatura sprawy: III K 66/24 Wydział: III Wydział Karny Sędzia: Anna Jamiołkowska Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 9 | Godzina: 10:30 |
Sygnatura sprawy: III K 797/21 Wydział: III Wydział Karny Sędzia: Marcin Kęska Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 11 | Godzina: 11:45 |
Sygnatura sprawy: III K 847/23 Wydział: III Wydział Karny Sędzia: Anna Jamiołkowska Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 9 | Godzina: 11:00 |
Sygnatura sprawy: III K 930/22 Wydział: III Wydział Karny Sędzia: Marcin Kęska Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 11 | Godzina: 10:45 |
Sygnatura sprawy: IIIKo 160/24 II K 640/23 Wydział: III Wydział Karny Sędzia:  Anna Jamiołkowska Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 9 | Godzina: 12:10 |
Sygnatura sprawy: IIIKo 296/24 II K 177/20 IIISrZa III 36/2022 PR Ds.228.20220 Sokółka Wydział: III Wydział Karny Sędzia:  Andrzej Kochanowski Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 33 | Godzina: 10:50 |
Sygnatura sprawy: IIIKo 359/24 III K 74/22 Kdł. 727/2022/K3 4002-0.Ds.51.2021 Wydział: III Wydział Karny Sędzia:  Aneta Kamieńska Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 2 | Godzina: 09:25 |
Sygnatura sprawy: IIIKo 458/24 II K 331/13 IIISrZa III 54/2020 2Ds.996/12/Spc PR Tarnobrzeg Wydział: III Wydział Karny Sędzia:  Anna Jamiołkowska Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 9 | Godzina: 10:10 |
Sygnatura sprawy: IIIKo 475/24 XV K 1730/13 SrZa III 20/2018 1 Ds 4073/13 Wydział: III Wydział Karny Sędzia:  Marcin Kęska Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 11 | Godzina: 09:50 |
Sygnatura sprawy: IIIKo 621/24 III K 1927/21 IIIWpkz 21/2024 Ds.1442.2021 Wydział: III Wydział Karny Sędzia:  Aneta Kamieńska Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 2 | Godzina: 09:25 |
Sygnatura sprawy: IIIKo 627/24 III W 490/23 Kdł. 1094/2023/K3 RSOW -86/2023 Wydział: III Wydział Karny Sędzia:  Aneta Kamieńska Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 2 | Godzina: 09:20 |
Sygnatura sprawy: IIIKo 688/24 III W 688/23 Kdł. 1459/2023/K3 RsoW-1179.23.MM Wydział: III Wydział Karny Sędzia:  Aneta Kamieńska Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 2 | Godzina: 09:20 |
Sygnatura sprawy: IIIKo 695/24 III W 1324/23 IIIWpkz 46/2024 RSOW-72/23 Wydział: III Wydział Karny Sędzia:  Aneta Kamieńska Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 2 | Godzina: 09:25 |
Sygnatura sprawy: IIIKo 697/24 III K 2102/20 IIIWpkz 60/2022 PR Ds 2505.2020 Wydział: III Wydział Karny Sędzia:  Aneta Kamieńska Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 2 | Godzina: 09:25 |
Sygnatura sprawy: IIIKo 764/24 III K 1962/03 IIIWpkz 27/2008 Wydział: III Wydział Karny Sędzia:  Anna Jamiołkowska Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala:  | Godzina: 09:00 |
Sygnatura sprawy: III W 294/24 Wydział: III Wydział Karny Sędzia: Aneta Kamieńska Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 2 | Godzina: 09:25 |
Sygnatura sprawy: III W 55/24 Wydział: III Wydział Karny Sędzia: Marcin Kęska Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 11 | Godzina: 12:15 Uwagi: . |
Sygnatura sprawy: II Ns 101/24 Wydział: II W. Cywilny Sędzia: Krzysztof Kujawa Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 28 | Godzina: 13:30 |
Sygnatura sprawy: II Ns 1077/21 Wydział: II W. Cywilny Sędzia: Adam Czech Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 26 | Godzina: 13:00 Uwagi: zdjęto |
Sygnatura sprawy: II Ns 113/24 Wydział: II W. Cywilny Sędzia: Adam Czech Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 26 | Godzina: 12:00 |
Sygnatura sprawy: II Ns 119/24 Wydział: II W. Cywilny Sędzia: Krzysztof Kujawa Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 28 | Godzina: 13:45 |
Sygnatura sprawy: II Ns 151/24 Wydział: II W. Cywilny Sędzia: Adam Czech Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 26 | Godzina: 13:45 |
Sygnatura sprawy: II Ns 298/23 Wydział: II W. Cywilny Sędzia: Adam Czech Forma: hybrydowa | Data: 2024-03-19 Sala: 26 | Godzina: 10:00 Uwagi: odroczono bez terminu |
Sygnatura sprawy: II Ns 561/23 Wydział: II W. Cywilny Sędzia: Krzysztof Kujawa Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 28 | Godzina: 10:00 Uwagi: odroczono bez terminu |
Sygnatura sprawy: II Ns 816/22 Wydział: II W. Cywilny Sędzia: Katarzyna Gąsowska Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 32 | Godzina: 13:10 |
Sygnatura sprawy: II Ns 97/24 Wydział: II W. Cywilny Sędzia: Krzysztof Kujawa Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 28 | Godzina: 14:00 |
Sygnatura sprawy: I Ns 1008/23 Wydział: I Wydział Cywilny Sędzia: Katarzyna Pannert Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 12 | Godzina: 15:00 |
Sygnatura sprawy: I Ns 1115/23 Wydział: I Wydział Cywilny Sędzia: Iwona Sobolewska-Derman Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 29 | Godzina: 10:30 |
Sygnatura sprawy: I Ns 150/18 Wydział: I Wydział Cywilny Sędzia: Iwona Sobolewska-Derman Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 29 | Godzina: 09:30 |
Sygnatura sprawy: I Ns 167/24 Wydział: I Wydział Cywilny Sędzia: Katarzyna Pannert Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 12 | Godzina: 14:10 |
Sygnatura sprawy: I Ns 19/21 Wydział: I Wydział Cywilny Sędzia: Sławomir Głowacki Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 3 | Godzina: 11:00 |
Sygnatura sprawy: I Ns 351/20 Wydział: I Wydział Cywilny Sędzia: Iwona Sobolewska-Derman Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 29 | Godzina: 14:50 |
Sygnatura sprawy: I Ns 515/23 Wydział: I Wydział Cywilny Sędzia: Katarzyna Pannert Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 12 | Godzina: 12:00 |
Sygnatura sprawy: I Ns 61/24 Wydział: I Wydział Cywilny Sędzia: Katarzyna Pannert Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 12 | Godzina: 09:00 |
Sygnatura sprawy: I Ns 690/23 Wydział: I Wydział Cywilny Sędzia: Katarzyna Pannert Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 12 | Godzina: 11:00 |
Sygnatura sprawy: I Ns 77/24 Wydział: I Wydział Cywilny Sędzia: Iwona Sobolewska-Derman Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 29 | Godzina: 09:00 |
Sygnatura sprawy: I Ns 925/23 Wydział: I Wydział Cywilny Sędzia: Katarzyna Pannert Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 12 | Godzina: 15:00 |
Sygnatura sprawy: IV Nkd 28/24 Wydział: IV Wydział Rodzinny Sędzia: Barbara Półtorak Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 17 | Godzina: 09:00 Uwagi: postanowienie |
Sygnatura sprawy: IV Nsm 168/24 Wydział: IV Wydział Rodzinny Sędzia: Barbara Monach - Lisowska Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 19 | Godzina: 12:40 |
Sygnatura sprawy: IV Nsm 2017/23 Wydział: IV Wydział Rodzinny Sędzia: Barbara Półtorak Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 17 | Godzina: 10:00 Uwagi: odroczona na termin |
Sygnatura sprawy: IV Nsm 2374/23 Wydział: IV Wydział Rodzinny Sędzia: Barbara Monach - Lisowska Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 19 | Godzina: 14:30 |
Sygnatura sprawy: IV Nsm 240/24 Wydział: IV Wydział Rodzinny Sędzia: Barbara Monach - Lisowska Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 19 | Godzina: 13:10 |
Sygnatura sprawy: IV Nsm 244/24 Wydział: IV Wydział Rodzinny Sędzia: Barbara Półtorak Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 17 | Godzina: 13:00 |
Sygnatura sprawy: IV Nsm 2495/22 Wydział: IV Wydział Rodzinny Sędzia: Katarzyna Kozłowska Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 20 | Godzina: 12:00 |
Sygnatura sprawy: IV RC 14/24 Wydział: IV Wydział Rodzinny Sędzia: Barbara Monach - Lisowska Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 19 | Godzina: 12:00 |
Sygnatura sprawy: IV RC 257/23 Wydział: IV Wydział Rodzinny Sędzia: Katarzyna Kozłowska Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 20 | Godzina: 09:00 Uwagi: odroczona na termin |
Sygnatura sprawy: IV RC 486/23 Wydział: IV Wydział Rodzinny Sędzia: Barbara Półtorak Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 17 | Godzina: 12:00 |
Sygnatura sprawy: IV RC 50/24 Wydział: IV Wydział Rodzinny Sędzia: Barbara Półtorak Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 17 | Godzina: 10:45 Uwagi: odwołano termin rozprawy |
Sygnatura sprawy: IV RC 942/23 Wydział: IV Wydział Rodzinny Sędzia: Barbara Monach - Lisowska Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 19 | Godzina: 09:00 Uwagi: odroczona na termin |
Sygnatura sprawy: IV RCo 14/24 Wydział: IV Wydział Rodzinny Sędzia: Katarzyna Kozłowska Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 20 | Godzina: 11:20 |
Sygnatura sprawy: IV RNs 1404/23 Wydział: IV Wydział Rodzinny Sędzia: Katarzyna Kozłowska Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 20 | Godzina: 11:00 |
Sygnatura sprawy: IV RNs 1480/23 Wydział: IV Wydział Rodzinny Sędzia: Barbara Półtorak Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 17 | Godzina: 09:30 Uwagi: postanowienie uwzględniające |
Sygnatura sprawy: IV RNs 149/24 Wydział: IV Wydział Rodzinny Sędzia: Barbara Monach - Lisowska Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 19 | Godzina: 11:30 |
Sygnatura sprawy: IV RNs 1630/23 Wydział: IV Wydział Rodzinny Sędzia: Katarzyna Kozłowska Forma: hybrydowa | Data: 2024-03-19 Sala: 20 | Godzina: 11:40 |
Sygnatura sprawy: IV RNs 40/24 Wydział: IV Wydział Rodzinny Sędzia: Barbara Monach - Lisowska Forma: hybrydowa | Data: 2024-03-19 Sala: 19 | Godzina: 13:30 |
Sygnatura sprawy: VIII GC 1090/23 Wydział: VIII W. Gosp. Sędzia: Aleksandra Jamróz Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 25 | Godzina: 14:00 |
Sygnatura sprawy: VIII GC 1117/23 Wydział: VIII W. Gosp. Sędzia: Ewa Kurowska Forma: hybrydowa | Data: 2024-03-19 Sala: 27 | Godzina: 09:45 Uwagi: odroczono ogłoszenie orzeczenia |
Sygnatura sprawy: VIII GC 1139/23 Wydział: VIII W. Gosp. Sędzia: Anna Wiszenko Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 8 | Godzina: 11:00 |
Sygnatura sprawy: VIII GC 1145/23 Wydział: VIII W. Gosp. Sędzia: Ewa Kurowska Forma: hybrydowa | Data: 2024-03-19 Sala: 27 | Godzina: 10:40 |
Sygnatura sprawy: VIII GC 119/24 Wydział: VIII W. Gosp. Sędzia: Ewa Kurowska Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 27 | Godzina: 09:00 Uwagi: wyrok |
Sygnatura sprawy: VIII GC 1293/23 Wydział: VIII W. Gosp. Sędzia: Paweł Hempel Forma: hybrydowa | Data: 2024-03-19 Sala: 23 | Godzina: 11:50 |
Sygnatura sprawy: VIII GC 1331/23 Wydział: VIII W. Gosp. Sędzia: Aleksandra Jamróz Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 25 | Godzina: 14:15 |
Sygnatura sprawy: VIII GC 1335/23 Wydział: VIII W. Gosp. Sędzia: Dagmara Danilewicz-Kuklik Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 6 | Godzina: 12:00 |
Sygnatura sprawy: VIII GC 162/24 Wydział: VIII W. Gosp. Sędzia: Paweł Hempel Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 23 | Godzina: 13:00 Uwagi: odwołano termin |
Sygnatura sprawy: VIII GC 228/23 Wydział: VIII W. Gosp. Sędzia: Ewa Kurowska Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 27 | Godzina: 11:20 |
Sygnatura sprawy: VIII GC 25/24 Wydział: VIII W. Gosp. Sędzia: Paweł Hempel Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 23 | Godzina: 14:00 |
Sygnatura sprawy: VIII GC 408/23 Wydział: VIII W. Gosp. Sędzia: Anna Wiszenko Forma: hybrydowa | Data: 2024-03-19 Sala: 8 | Godzina: 13:00 |
Sygnatura sprawy: VIII GC 46/24 Wydział: VIII W. Gosp. Sędzia: Paweł Hempel Forma: hybrydowa | Data: 2024-03-19 Sala: 23 | Godzina: 10:10 Uwagi: wyrok |
Sygnatura sprawy: VIII GC 761/23 Wydział: VIII W. Gosp. Sędzia: Anna Wiszenko Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 8 | Godzina: 09:00 Uwagi: odroczono z terminem |
Sygnatura sprawy: VIII GC 911/23 Wydział: VIII W. Gosp. Sędzia: Paweł Hempel Forma: hybrydowa | Data: 2024-03-19 Sala: 23 | Godzina: 09:00 Uwagi: odwołano termin |
Sygnatura sprawy: VIII GC 993/23 Wydział: VIII W. Gosp. Sędzia: Anna Wiszenko Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 8 | Godzina: 13:30 |
Sygnatura sprawy: VIII GCo 12/24 Wydział: VIII W. Gosp. Sędzia: Aleksandra Jamróz Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 25 | Godzina: 13:00 |
Sygnatura sprawy: VIII GCo 2237/23 Wydział: VIII W. Gosp. Sędzia: Anna Wiszenko Forma: hybrydowa | Data: 2024-03-19 Sala: 8 | Godzina: 14:00 |
Sygnatura sprawy: VI P 138/23 Wydział: VI Wydział PiUS Sędzia: Maciej Łukaszewicz Forma: stacjonarna Ławnicy: Edyta Marcińczyk, Barbara Bajda, Adam Radłowski | Data: 2024-03-19 Sala: 31 | Godzina: 09:00 |
Sygnatura sprawy: VI P 246/22 Wydział: VI Wydział PiUS Sędzia: Marta Kiszowara Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 31 | Godzina: 13:00 |
Sygnatura sprawy: VI P 294/23 Wydział: VI Wydział PiUS Sędzia: Maciej Łukaszewicz Forma: stacjonarna Ławnicy: Barbara Bajda, Adam Radłowski, Edyta Marcińczyk | Data: 2024-03-19 Sala: 31 | Godzina: 11:15 |
Sygnatura sprawy: VI P 342/23 Wydział: VI Wydział PiUS Sędzia: Maciej Łukaszewicz Forma: stacjonarna Ławnicy: Edyta Marcińczyk, Barbara Bajda, Adam Radłowski | Data: 2024-03-19 Sala: 31 | Godzina: 13:15 |
Sygnatura sprawy: XI C 107/24 Wydział: XI W. Cywilny Sędzia: Emilia Podgajecka-Cilulko Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 15 | Godzina: 08:30 |
Sygnatura sprawy: XI C 1857/23 Wydział: XI W. Cywilny Sędzia: Łukasz Maliszewski Forma: hybrydowa | Data: 2024-03-19 Sala: 5 | Godzina: 11:00 |
Sygnatura sprawy: XI C 1995/23 Wydział: XI W. Cywilny Sędzia: Emilia Podgajecka-Cilulko Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 15 | Godzina: 09:00 |
Sygnatura sprawy: XI C 2002/23 Wydział: XI W. Cywilny Sędzia: Emilia Podgajecka-Cilulko Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 15 | Godzina: 08:20 |
Sygnatura sprawy: XI C 2003/23 Wydział: XI W. Cywilny Sędzia: Wojciech Jabłoński Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 21 | Godzina: 09:00 Uwagi: odwołana z terminu |
Sygnatura sprawy: XI C 2008/23 Wydział: XI W. Cywilny Sędzia: Wojciech Jabłoński Forma: hybrydowa | Data: 2024-03-19 Sala: 21 | Godzina: 11:00 Uwagi: odwołana z terminu |
Sygnatura sprawy: XI C 2009/23 Wydział: XI W. Cywilny Sędzia: Wojciech Jabłoński Forma: hybrydowa | Data: 2024-03-19 Sala: 21 | Godzina: 11:30 Uwagi: odwołana z terminu |
Sygnatura sprawy: XI C 2012/23 Wydział: XI W. Cywilny Sędzia: Wojciech Jabłoński Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 21 | Godzina: 10:30 Uwagi: odwołana z terminu |
Sygnatura sprawy: XI C 2018/23 Wydział: XI W. Cywilny Sędzia: Wojciech Jabłoński Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 21 | Godzina: 13:00 Uwagi: odwołana z terminu |
Sygnatura sprawy: XI C 2087/23 Wydział: XI W. Cywilny Sędzia: Wojciech Jabłoński Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 21 | Godzina: 10:00 Uwagi: odwołana z terminu |
Sygnatura sprawy: XI C 2277/23 Wydział: XI W. Cywilny Sędzia: Emilia Podgajecka-Cilulko Forma: hybrydowa | Data: 2024-03-19 Sala: 15 | Godzina: 14:30 |
Sygnatura sprawy: XI C 2437/23 Wydział: XI W. Cywilny Sędzia: Łukasz Maliszewski Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 5 | Godzina: 09:00 Uwagi: odwołana z terminu |
Sygnatura sprawy: XI C 291/23 Wydział: XI W. Cywilny Sędzia: Emilia Podgajecka-Cilulko Forma: hybrydowa | Data: 2024-03-19 Sala: 15 | Godzina: 13:00 |
Sygnatura sprawy: XI C 431/24 Wydział: XI W. Cywilny Sędzia: Łukasz Maliszewski Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 5 | Godzina: 10:30 |
Sygnatura sprawy: XI C 768/23 Wydział: XI W. Cywilny Sędzia: Łukasz Maliszewski Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 5 | Godzina: 13:30 |
Sygnatura sprawy: XI C 82/24 Wydział: XI W. Cywilny Sędzia: Emilia Podgajecka-Cilulko Forma: hybrydowa | Data: 2024-03-19 Sala: 15 | Godzina: 11:30 Uwagi: odwołana z terminu |
Sygnatura sprawy: XIII K 1110/23 Wydział: XIII W. Karny Sędzia: Alina Dryl Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 3 | Godzina: 09:30 |
Sygnatura sprawy: XIII K 1423/23 Wydział: XIII W. Karny Sędzia: Krzysztof Kozłowski Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 1 | Godzina: 09:30 |
Sygnatura sprawy: XIII K 152/24 Wydział: XIII W. Karny Sędzia: Andrzej Gołaszewski Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 10 | Godzina: 08:30 Uwagi: przerwano |
Sygnatura sprawy: XIII K 1848/23 Wydział: XIII W. Karny Sędzia: Alina Dryl Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 3 | Godzina: 08:40 |
Sygnatura sprawy: XIII K 1921/23 Wydział: XIII W. Karny Sędzia: Krzysztof Kozłowski Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 1 | Godzina: 12:30 |
Sygnatura sprawy: XIII K 207/24 Wydział: XIII W. Karny Sędzia: Andrzej Gołaszewski Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 10 | Godzina: 09:30 Uwagi: wyrok war.umorzenie |
Sygnatura sprawy: XIII K 224/24 Wydział: XIII W. Karny Sędzia: Katarzyna Skindzier-Ostapa Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 14 | Godzina: 09:00 Uwagi: wyrok |
Sygnatura sprawy: XIII K 26/24 Wydział: XIII W. Karny Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 14 | Godzina: 11:00 |
Sygnatura sprawy: XIII K 57/24 Wydział: XIII W. Karny Sędzia: Katarzyna Skindzier-Ostapa Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 14 | Godzina: 12:00 Uwagi: zmieniono termin rozprawy |
Sygnatura sprawy: XIII K 61/24 Wydział: XIII W. Karny Sędzia: Krzysztof Kozłowski Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 1 | Godzina: 11:00 |
Sygnatura sprawy: XIII W 139/24 Wydział: XIII W. Karny Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 14 | Godzina: 10:00 |
Sygnatura sprawy: XIII W 1708/23 Wydział: XIII W. Karny Sędzia: Andrzej Gołaszewski Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 10 | Godzina: 10:15 |
Sygnatura sprawy: XIII W 226/24 Wydział: XIII W. Karny Sędzia: Andrzej Gołaszewski Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 10 | Godzina: 10:45 |
Sygnatura sprawy: XIII W 242/24 Wydział: XIII W. Karny Sędzia: Agnieszka Jurzyk Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala:  | Godzina: 07:30 |
Sygnatura sprawy: XIII W 281/24 Wydział: XIII W. Karny Sędzia: Agnieszka Jurzyk Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala:  | Godzina: 08:00 |
Sygnatura sprawy: XIII W 311/24 Wydział: XIII W. Karny Sędzia: Agnieszka Jurzyk Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala:  | Godzina: 07:50 |
Sygnatura sprawy: XIII W 317/24 Wydział: XIII W. Karny Sędzia: Agnieszka Jurzyk Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala:  | Godzina: 07:40 |
Sygnatura sprawy: XIII W 324/24 Wydział: XIII W. Karny Sędzia: Agnieszka Jurzyk Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala:  | Godzina: 08:15 |
Sygnatura sprawy: XIII W 325/24 Wydział: XIII W. Karny Sędzia: Agnieszka Jurzyk Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala:  | Godzina: 07:15 |
Sygnatura sprawy: XIII W 332/24 Wydział: XIII W. Karny Sędzia: Agnieszka Jurzyk Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala:  | Godzina: 08:30 |
Sygnatura sprawy: XIII W 338/24 Wydział: XIII W. Karny Sędzia: Agnieszka Jurzyk Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala:  | Godzina: 08:45 |
Sygnatura sprawy: XIII W 354/24 Wydział: XIII W. Karny Sędzia: Agnieszka Jurzyk Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala:  | Godzina: 07:00 |
Sygnatura sprawy: XI Ns 103/24 Wydział: XI W. Cywilny Sędzia: Emilia Podgajecka-Cilulko Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 15 | Godzina: 12:00 |
Sygnatura sprawy: XI Ns 1190/23 Wydział: XI W. Cywilny Sędzia: Aneta Kaftańska, Wojciech Jabłoński Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala:  | Godzina: 09:00 |
Sygnatura sprawy: XI Ns 120/23 Wydział: XI W. Cywilny Sędzia: Emilia Podgajecka-Cilulko Forma: hybrydowa | Data: 2024-03-19 Sala: 15 | Godzina: 10:30 |
Sygnatura sprawy: XI Ns 343/22 Wydział: XI W. Cywilny Sędzia: Łukasz Maliszewski Forma: hybrydowa | Data: 2024-03-19 Sala: 5 | Godzina: 09:00 |
Sygnatura sprawy: XVKo 1178/14 XV K 476/14 kdł. 477/2014/K15 1 Ds/597/2014 Wydział: III Wydział Karny Sędzia:  Andrzej Kochanowski Forma: stacjonarna | Data: 2024-03-19 Sala: 33 | Godzina: 10:00 |