Wokanda

Aplikacja e-Wokanda stanowi jedynie skrócony wykaz spraw sądowych i nie jest wokandą w rozumieniu zarządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 12 grudnia 2003 r. w sprawie organizacji i zakresu działania sekretariatów sądowych oraz innych działów administracji sądowej (Dz. Urz. Min. Spraw. Nr 5, poz. 22, ze zm.).


Wydział:       Data rozprawy:      

Wydział:       Sygnatura sprawy:         
    
Sygnatura sprawy: IV Nsm 1866/19
Wydział: IV Wydział Rodzinny
Sędzia: Barbara Monach - Lisowska
Data: 2019-12-10
Sala: 19
Godzina: 13:00
Sygnatura sprawy: I C 3045/18
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Iwona Sobolewska-Derman
Data: 2019-12-10
Sala: 29
Godzina: 13:00
Sygnatura sprawy: IV Nsm 1908/19
Wydział: IV Wydział Rodzinny
Sędzia: Barbara Monach - Lisowska
Data: 2019-12-10
Sala: 19
Godzina: 11:40
Sygnatura sprawy: XI C 1613/19
Wydział: XI W. Cywilny
Sędzia: Wojciech Jabłoński
Data: 2019-12-10
Sala: 21
Godzina: 14:00
Sygnatura sprawy: IV RNs 1288/19
Wydział: IV Wydział Rodzinny
Sędzia: Barbara Monach - Lisowska
Data: 2019-12-10
Sala: 19
Godzina: 14:00
Sygnatura sprawy: I C 1251/17
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Iwona Sobolewska-Derman
Data: 2019-12-10
Sala: 29
Godzina: 14:55
Sygnatura sprawy: IV Nkd 404/19
Wydział: IV Wydział Rodzinny
Sędzia: Barbara Monach - Lisowska
Data: 2019-12-10
Sala: 19
Godzina: 12:15
Sygnatura sprawy: XI C 1596/19
Wydział: XI W. Cywilny
Sędzia: Anna Wołkowycka-Kuźmińska
Data: 2019-12-10
Sala: 16
Godzina: 09:30
Sygnatura sprawy: IV Nsm 592/19
Wydział: IV Wydział Rodzinny
Sędzia: Barbara Monach - Lisowska
Data: 2019-12-10
Sala: 19
Godzina: 14:30
Sygnatura sprawy: I Ns 5/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Iwona Sobolewska-Derman
Data: 2019-12-10
Sala: 29
Godzina: 15:00
Sygnatura sprawy: IV Nsm 1778/19
Wydział: IV Wydział Rodzinny
Sędzia: Barbara Monach - Lisowska
Data: 2019-12-10
Sala: 19
Godzina: 13:20
Sygnatura sprawy: I Ns 216/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Iwona Sobolewska-Derman
Data: 2019-12-10
Sala: 29
Godzina: 09:30
Sygnatura sprawy: IV Nsm 1987/19
Wydział: IV Wydział Rodzinny
Sędzia: Barbara Monach - Lisowska
Data: 2019-12-10
Sala: 19
Godzina: 11:10
Sygnatura sprawy: I C 1645/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Iwona Sobolewska-Derman
Data: 2019-12-10
Sala: 29
Godzina: 14:55
Sygnatura sprawy: I C 2532/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Sławomir Głowacki
Data: 2019-12-10
Sala: 22
Godzina: 14:40
Sygnatura sprawy: III K 1632/19
Wydział: III Wydział Karny
Data: 2019-12-10
Sala: 33
Godzina: 14:25
Sygnatura sprawy: II 1Co 373/19
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Krzysztof Kujawa
Data: 2019-12-10
Sala: 28
Godzina: 13:50
Sygnatura sprawy: I C 3910/18
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Iwona Sobolewska-Derman
Data: 2019-12-10
Sala: 29
Godzina: 15:05
Sygnatura sprawy: I Ns 1014/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Katarzyna Pannert
Data: 2019-12-10
Sala: 22
Godzina: 15:00
Sygnatura sprawy: III Kp 2701/19
Wydział: III Wydział Karny
Data: 2019-12-10
Sala: B 127
Godzina: 08:50
Sygnatura sprawy: VIII GC 778/19
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: Paweł Hempel
Data: 2019-12-10
Sala: 23
Godzina: 09:00
Sygnatura sprawy: I C 2848/18
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Iwona Sobolewska-Derman
Data: 2019-12-10
Sala: 29
Godzina: 14:00
Sygnatura sprawy: VIII GC 2285/19
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: Anna Monika Wiszenko
Data: 2019-12-10
Sala: 8
Godzina: 09:00
Sygnatura sprawy: III K 1616/19
Wydział: III Wydział Karny
Data: 2019-12-10
Sala: 33
Godzina: 14:20
Sygnatura sprawy: VIII GC 2522/19
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: Ewa Kurowska
Data: 2019-12-10
Sala: 27
Godzina: 09:00
Sygnatura sprawy: I C 351/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Iwona Sobolewska-Derman
Data: 2019-12-10
Sala: 29
Godzina: 10:30
Sygnatura sprawy: XIII K 973/19
Wydział: XIII W. Karny
Data: 2019-12-10
Sala: 14
Godzina: 09:00
Sygnatura sprawy: I C 2570/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Małgorzata Agnieszka Głos
Data: 2019-12-10
Sala: 22
Godzina: 14:00
Sygnatura sprawy: XIII K 1065/19
Wydział: XIII W. Karny
Data: 2019-12-10
Sala: 10
Godzina: 08:30
Sygnatura sprawy: I Ns 1002/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Iwona Sobolewska-Derman
Data: 2019-12-10
Sala: 29
Godzina: 13:30
Sygnatura sprawy: XIII K 1327/19
Wydział: XIII W. Karny
Data: 2019-12-10
Sala: 3
Godzina: 08:30
Sygnatura sprawy: I C 2360/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Małgorzata Agnieszka Głos
Data: 2019-12-10
Sala: 22
Godzina: 13:50
Sygnatura sprawy: IV RC 1195/19
Wydział: IV Wydział Rodzinny
Sędzia: Barbara Monach - Lisowska
Data: 2019-12-10
Sala: 19
Godzina: 09:00
Sygnatura sprawy: I Ns 1073/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Iwona Sobolewska-Derman
Data: 2019-12-10
Sala: 29
Godzina: 09:00
Sygnatura sprawy: II Co 3527/13
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Marta Kuprianowicz
Data: 2019-12-10
Sala: 
Godzina: 08:30
Uwagi: zdjęto
Sygnatura sprawy: II C 1479/19
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Katarzyna Gąsowska
Data: 2019-12-10
Sala: 32
Godzina: 14:00
Sygnatura sprawy: III Kp 2669/19
Wydział: III Wydział Karny
Data: 2019-12-10
Sala: B 127
Godzina: 08:30
Sygnatura sprawy: I C 1270/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Iwona Sobolewska-Derman
Data: 2019-12-10
Sala: 29
Godzina: 14:50
Sygnatura sprawy: IV RNs 1563/19
Wydział: IV Wydział Rodzinny
Sędzia: Katarzyna Kozłowska
Data: 2019-12-10
Sala: 20
Godzina: 08:30
Uwagi: zdjęto z wokandy
Sygnatura sprawy: II C 1868/19
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Katarzyna Małyszko
Data: 2019-12-10
Sala: 24
Godzina: 14:30
Sygnatura sprawy: XIII K 780/19
Wydział: XIII W. Karny
Data: 2019-12-10
Sala: 14
Godzina: 10:00
Sygnatura sprawy: VIII GC 816/19
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: Aleksandra Jamróz
Data: 2019-12-10
Sala: 25
Godzina: 14:30
Sygnatura sprawy: II Ns 987/19
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Katarzyna Małyszko
Data: 2019-12-10
Sala: 24
Godzina: 08:35
Sygnatura sprawy: II Ns 431/19
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Adam Czech
Data: 2019-12-10
Sala: 26
Godzina: 14:00
Sygnatura sprawy: II Ns 945/19
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Katarzyna Małyszko
Data: 2019-12-10
Sala: 24
Godzina: 08:55
Sygnatura sprawy: II C 1458/19
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Adam Czech
Data: 2019-12-10
Sala: 26
Godzina: 13:15
Sygnatura sprawy: II Ns 31/19
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Adam Czech
Data: 2019-12-10
Sala: 26
Godzina: 08:30
Sygnatura sprawy: III W 1107/19
Wydział: III Wydział Karny
Data: 2019-12-10
Sala: 13
Godzina: 13:30
Sygnatura sprawy: III K 1848/19
Wydział: III Wydział Karny
Data: 2019-12-10
Sala: 13
Godzina: 08:50
Sygnatura sprawy: VIII Gzd 48/19
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: IzabelaKatarzyna Perkowska
Data: 2019-12-10
Sala: 6
Godzina: 10:00
Sygnatura sprawy: III K 1849/19
Wydział: III Wydział Karny
Data: 2019-12-10
Sala: 2
Godzina: 08:50
Sygnatura sprawy: III K 1614/19
Wydział: III Wydział Karny
Data: 2019-12-10
Sala: 33
Godzina: 14:15
Sygnatura sprawy: VIII GC 2156/18
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: Aleksandra Jamróz
Data: 2019-12-10
Sala: 25
Godzina: 09:00
Sygnatura sprawy: I C 1932/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Katarzyna Pannert
Data: 2019-12-10
Sala: 
Godzina: 10:15
Sygnatura sprawy: III K 1873/19
Wydział: III Wydział Karny
Data: 2019-12-10
Sala: 11
Godzina: 13:00
Sygnatura sprawy: XI C 1588/19
Wydział: XI W. Cywilny
Sędzia: Anna Wołkowycka-Kuźmińska
Data: 2019-12-10
Sala: 16
Godzina: 09:45
Sygnatura sprawy: VIII GU 289/19
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: Dagmara Danilewicz-Kuklik
Data: 2019-12-10
Sala: 23
Godzina: 14:30
Sygnatura sprawy: XI Ns 363/19
Wydział: XI W. Cywilny
Sędzia: Wojciech Jabłoński
Data: 2019-12-10
Sala: 21
Godzina: 11:30
Sygnatura sprawy: VIII GC 2519/19
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: Ewa Kurowska
Data: 2019-12-10
Sala: 27
Godzina: 10:30
Sygnatura sprawy: XI C 1576/19
Wydział: XI W. Cywilny
Sędzia: Anna Wołkowycka-Kuźmińska
Data: 2019-12-10
Sala: 16
Godzina: 09:15
Sygnatura sprawy: XI C 808/19
Wydział: XI W. Cywilny
Sędzia: Anna Wołkowycka-Kuźmińska
Data: 2019-12-10
Sala: 16
Godzina: 09:10
Sygnatura sprawy: XI C 732/19
Wydział: XI W. Cywilny
Sędzia: Łukasz Maliszewski
Data: 2019-12-10
Sala: 5
Godzina: 12:15
Sygnatura sprawy: IIIKo 2757/19 DD 4287556
Wydział: III Wydział Karny
Sędzia:  Marcin Kęska
Data: 2019-12-10
Sala: 11
Godzina: 09:50
Sygnatura sprawy: II Ns 824/19
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Katarzyna Małyszko
Data: 2019-12-10
Sala: 24
Godzina: 14:45
Sygnatura sprawy: XI C 446/19
Wydział: XI W. Cywilny
Sędzia: Wojciech Jabłoński
Data: 2019-12-10
Sala: 21
Godzina: 10:00
Sygnatura sprawy: XI C 1798/19
Wydział: XI W. Cywilny
Sędzia: Wojciech Jabłoński
Data: 2019-12-10
Sala: 21
Godzina: 13:30
Sygnatura sprawy: VIII GC 1809/19
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: Ewa Kurowska
Data: 2019-12-10
Sala: 27
Godzina: 13:20
Sygnatura sprawy: III W 1524/19
Wydział: III Wydział Karny
Data: 2019-12-10
Sala: 11
Godzina: 12:00
Sygnatura sprawy: IV RNs 898/19
Wydział: IV Wydział Rodzinny
Sędzia: Katarzyna Kozłowska
Data: 2019-12-10
Sala: 20
Godzina: 08:25
Sygnatura sprawy: XI Ns 684/19
Wydział: XI W. Cywilny
Sędzia: Łukasz Maliszewski
Data: 2019-12-10
Sala: 5
Godzina: 14:00
Sygnatura sprawy: III K 1579/19
Wydział: III Wydział Karny
Data: 2019-12-10
Sala: 11
Godzina: 13:15
Sygnatura sprawy: IIIKo 2810/19 III K 705/19 kdł. 1714/2019/K3 Ds 1086/19
Wydział: III Wydział Karny
Sędzia:  Aneta Kamieńska
Data: 2019-12-10
Sala: 2
Godzina: 08:55
Sygnatura sprawy: XI Ns 782/19
Wydział: XI W. Cywilny
Sędzia: Wojciech Jabłoński
Data: 2019-12-10
Sala: 21
Godzina: 09:00
Uwagi: odwołana z terminu
Sygnatura sprawy: XI C 1492/19
Wydział: XI W. Cywilny
Sędzia: Łukasz Maliszewski
Data: 2019-12-10
Sala: 5
Godzina: 13:20
Sygnatura sprawy: VIII GC 2508/19
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: Ewa Kurowska
Data: 2019-12-10
Sala: 27
Godzina: 10:00
Sygnatura sprawy: VIII Gzd 62/19
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: IzabelaKatarzyna Perkowska
Data: 2019-12-10
Sala: 6
Godzina: 09:00
Sygnatura sprawy: I C 1151/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Sławomir Głowacki
Data: 2019-12-10
Sala: 22
Godzina: 14:30
Sygnatura sprawy: XI C 1122/19
Wydział: XI W. Cywilny
Sędzia: Łukasz Maliszewski
Data: 2019-12-10
Sala: 5
Godzina: 12:00
Sygnatura sprawy: IIIKo 2850/19 II K 839/15 IIISrZa III 102/2019 PR Kraśnik
Wydział: III Wydział Karny
Sędzia:  Marcin Kęska
Data: 2019-12-10
Sala: 11
Godzina: 09:40
Sygnatura sprawy: XI Ns 205/18
Wydział: XI W. Cywilny
Sędzia: Wojciech Jabłoński
Data: 2019-12-10
Sala: 21
Godzina: 08:45
Sygnatura sprawy: XI C 1689/19
Wydział: XI W. Cywilny
Sędzia: Wojciech Jabłoński
Data: 2019-12-10
Sala: 21
Godzina: 11:30
Uwagi: odwołana z terminu
Sygnatura sprawy: III K 1673/19
Wydział: III Wydział Karny
Data: 2019-12-10
Sala: 11
Godzina: 13:30
Sygnatura sprawy: I C 2374/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Małgorzata Agnieszka Głos
Data: 2019-12-10
Sala: 22
Godzina: 13:00
Sygnatura sprawy: IIIKo 2258/19 III K 1538/18 kdł. 1816/2018/K3 Ds 2787/18
Wydział: III Wydział Karny
Sędzia:  Andrzej Kochanowski
Data: 2019-12-10
Sala: 33
Godzina: 14:10
Sygnatura sprawy: II Ns 131/18
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Katarzyna Gąsowska
Data: 2019-12-10
Sala: 32
Godzina: 14:20
Sygnatura sprawy: III W 1734/19
Wydział: III Wydział Karny
Data: 2019-12-10
Sala: 11
Godzina: 14:15
Sygnatura sprawy: II Ns 1030/19
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Adam Czech
Data: 2019-12-10
Sala: 26
Godzina: 14:20
Sygnatura sprawy: XI C 670/19
Wydział: XI W. Cywilny
Sędzia: Anna Wołkowycka-Kuźmińska
Data: 2019-12-10
Sala: 16
Godzina: 09:00
Sygnatura sprawy: IV RC 582/18
Wydział: IV Wydział Rodzinny
Sędzia: Katarzyna Kozłowska
Data: 2019-12-10
Sala: 20
Godzina: 08:30
Sygnatura sprawy: I Ns 615/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Joanna Kobeszko
Data: 2019-12-10
Sala: 
Godzina: 08:30
Sygnatura sprawy: VIII GC 2423/19
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: Izabela Perkowska
Data: 2019-12-10
Sala: 6
Godzina: 10:00
Sygnatura sprawy: VIII GU 351/19
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: IzabelaKatarzyna Perkowska
Data: 2019-12-10
Sala: 6
Godzina: 14:00
Sygnatura sprawy: III Kp 2705/19
Wydział: III Wydział Karny
Data: 2019-12-10
Sala: B 127
Godzina: 09:10
Sygnatura sprawy: VIII GC 1601/19
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: Ewa Kurowska
Data: 2019-12-10
Sala: 27
Godzina: 14:15
Sygnatura sprawy: I C 2169/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Małgorzata Agnieszka Głos
Data: 2019-12-10
Sala: 22
Godzina: 12:45
Sygnatura sprawy: IV Nsm 1730/19
Wydział: IV Wydział Rodzinny
Sędzia: Elżbieta Dorota Cylwik
Ławnicy: Bożena Puścian, Barbara Wiszowata
Data: 2019-12-10
Sala: 18
Godzina: 11:40
Sygnatura sprawy: IV RC 626/19
Wydział: IV Wydział Rodzinny
Sędzia: Barbara Monach - Lisowska
Data: 2019-12-10
Sala: 19
Godzina: 15:00
Sygnatura sprawy: III Kp 2706/19
Wydział: III Wydział Karny
Data: 2019-12-10
Sala: B 127
Godzina: 09:30
Sygnatura sprawy: VIII GC 1818/19
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: Anna Monika Wiszenko
Data: 2019-12-10
Sala: 8
Godzina: 10:10
Sygnatura sprawy: IV RC 1052/19
Wydział: IV Wydział Rodzinny
Sędzia: Elżbieta Dorota Cylwik
Ławnicy: Bożena Puścian, Barbara Wiszowata
Data: 2019-12-10
Sala: 18
Godzina: 09:00
Sygnatura sprawy: XI C 1746/19
Wydział: XI W. Cywilny
Sędzia: Wojciech Jabłoński
Data: 2019-12-10
Sala: 21
Godzina: 13:00
Sygnatura sprawy: I C 2359/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Małgorzata Agnieszka Głos
Data: 2019-12-10
Sala: 22
Godzina: 13:30
Sygnatura sprawy: IV Nsm 2011/19
Wydział: IV Wydział Rodzinny
Sędzia: Barbara Półtorak
Ławnicy: Czesława Linkiewicz, Barbara Drowanowska
Data: 2019-12-10
Sala: 17
Godzina: 09:00
Uwagi: zmiana terminu
Sygnatura sprawy: VIII GC 777/19
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: Paweł Hempel
Data: 2019-12-10
Sala: 23
Godzina: 10:00
Sygnatura sprawy: IV Nsm 2027/19
Wydział: IV Wydział Rodzinny
Sędzia: Barbara Półtorak
Ławnicy: Czesława Linkiewicz, Barbara Drowanowska
Data: 2019-12-10
Sala: 17
Godzina: 09:00
Sygnatura sprawy: XIII K 1419/19
Wydział: XIII W. Karny
Data: 2019-12-10
Sala: 10
Godzina: 13:30
Sygnatura sprawy: IV RC 1187/19
Wydział: IV Wydział Rodzinny
Sędzia: Barbara Półtorak
Ławnicy: Czesława Linkiewicz, Barbara Drowanowska
Data: 2019-12-10
Sala: 17
Godzina: 12:40
Sygnatura sprawy: VIII GC 1379/19
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: Aleksandra Jamróz
Data: 2019-12-10
Sala: 25
Godzina: 10:30
Sygnatura sprawy: IV Nsm 1928/19
Wydział: IV Wydział Rodzinny
Sędzia: Barbara Półtorak
Ławnicy: Czesława Linkiewicz, Barbara Drowanowska
Data: 2019-12-10
Sala: 17
Godzina: 11:30
Sygnatura sprawy: II C 1471/19
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Katarzyna Gąsowska
Data: 2019-12-10
Sala: 32
Godzina: 13:15
Sygnatura sprawy: IV RC 635/19
Wydział: IV Wydział Rodzinny
Sędzia: Barbara Półtorak
Data: 2019-12-10
Sala: 17
Godzina: 12:00
Sygnatura sprawy: I C 2560/18
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Iwona Sobolewska-Derman
Data: 2019-12-10
Sala: 29
Godzina: 08:45
Sygnatura sprawy: I C 1683/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Katarzyna Pannert
Data: 2019-12-10
Sala: 22
Godzina: 15:00
Sygnatura sprawy: II C 1478/19
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Katarzyna Gąsowska
Data: 2019-12-10
Sala: 32
Godzina: 13:35
Sygnatura sprawy: I C 2583/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Katarzyna Pannert
Data: 2019-12-10
Sala: 22
Godzina: 15:00
Sygnatura sprawy: XI C 1546/19
Wydział: XI W. Cywilny
Sędzia: Anna Wołkowycka-Kuźmińska
Data: 2019-12-10
Sala: 16
Godzina: 10:00
Sygnatura sprawy: II C 2047/19
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Katarzyna Małyszko
Data: 2019-12-10
Sala: 24
Godzina: 08:30
Sygnatura sprawy: II C 1465/19
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Katarzyna Gąsowska
Data: 2019-12-10
Sala: 32
Godzina: 13:00
Sygnatura sprawy: IV Nsm 2044/19
Wydział: IV Wydział Rodzinny
Sędzia: Barbara Półtorak
Ławnicy: Czesława Linkiewicz, Barbara Drowanowska
Data: 2019-12-10
Sala: 17
Godzina: 08:40
Sygnatura sprawy: XI C 1784/19
Wydział: XI W. Cywilny
Sędzia: Anna Wołkowycka-Kuźmińska
Data: 2019-12-10
Sala: 16
Godzina: 10:15
Sygnatura sprawy: IV Nsm 1983/19
Wydział: IV Wydział Rodzinny
Sędzia: Barbara Półtorak
Ławnicy: Czesława Linkiewicz, Barbara Drowanowska
Data: 2019-12-10
Sala: 17
Godzina: 09:30
Sygnatura sprawy: II C 1477/19
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Katarzyna Gąsowska
Data: 2019-12-10
Sala: 32
Godzina: 13:25
Sygnatura sprawy: IV Nsm 1763/19
Wydział: IV Wydział Rodzinny
Sędzia: Barbara Półtorak
Ławnicy: Czesława Linkiewicz, Barbara Drowanowska
Data: 2019-12-10
Sala: 17
Godzina: 10:00
Sygnatura sprawy: XIII K 1294/19
Wydział: XIII W. Karny
Data: 2019-12-10
Sala: 3
Godzina: 10:30
Sygnatura sprawy: IV RC 1171/19
Wydział: IV Wydział Rodzinny
Sędzia: Barbara Monach - Lisowska
Data: 2019-12-10
Sala: 19
Godzina: 10:00
Sygnatura sprawy: II Ns 341/18
Wydział: II W. Cywilny
Data: 2019-12-10
Sala: 28
Godzina: 13:30
Sygnatura sprawy: IV Nsm 1950/19
Wydział: IV Wydział Rodzinny
Sędzia: Katarzyna Kozłowska
Data: 2019-12-10
Sala: 20
Godzina: 13:00
Uwagi: zdjęto z wokandy
Sygnatura sprawy: VIII GC 1100/19
Wydział: VIII W. Gosp.
Data: 2019-12-10
Sala: 8
Godzina: 10:50
Sygnatura sprawy: XI C 1333/19
Wydział: XI W. Cywilny
Sędzia: Anna Wołkowycka-Kuźmińska
Data: 2019-12-10
Sala: 16
Godzina: 13:00
Sygnatura sprawy: III K 1046/19
Wydział: III Wydział Karny
Data: 2019-12-10
Sala: 11
Godzina: 11:00
Sygnatura sprawy: VIII GC 1941/19
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: Paweł Hempel
Data: 2019-12-10
Sala: 23
Godzina: 14:00
Uwagi: odwołano termin
Sygnatura sprawy: III K 1847/19
Wydział: III Wydział Karny
Data: 2019-12-10
Sala: 13
Godzina: 11:00
Sygnatura sprawy: IV RNs 780/19
Wydział: IV Wydział Rodzinny
Sędzia: Barbara Półtorak
Ławnicy: Czesława Linkiewicz, Barbara Drowanowska
Data: 2019-12-10
Sala: 17
Godzina: 13:30
Sygnatura sprawy: VIII GC 924/19
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: Ewa Kurowska
Data: 2019-12-10
Sala: 27
Godzina: 11:15
Sygnatura sprawy: IV RNs 1461/19
Wydział: IV Wydział Rodzinny
Sędzia: Barbara Półtorak
Ławnicy: Czesława Linkiewicz, Barbara Drowanowska
Data: 2019-12-10
Sala: 17
Godzina: 13:50
Sygnatura sprawy: VIII GC 1128/19
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: Aleksandra Jamróz
Data: 2019-12-10
Sala: 25
Godzina: 11:00
Sygnatura sprawy: IV Nsm 2267/19
Wydział: IV Wydział Rodzinny
Sędzia: Katarzyna Kozłowska
Data: 2019-12-10
Sala: 20
Godzina: 13:45
Uwagi: zdjęto z wokandy
Sygnatura sprawy: VIII GC 1743/18
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: Paweł Hempel
Data: 2019-12-10
Sala: 23
Godzina: 11:00
Sygnatura sprawy: VIII GUp 15/19
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: Ewa Kurowska
Data: 2019-12-10
Sala: 27
Godzina: 13:40
Sygnatura sprawy: IV RC 1166/19
Wydział: IV Wydział Rodzinny
Sędzia: Barbara Monach - Lisowska
Data: 2019-12-10
Sala: 19
Godzina: 10:40
Sygnatura sprawy: VIII GC 968/19
Wydział: VIII W. Gosp.
Data: 2019-12-10
Sala: 8
Godzina: 14:00
Sygnatura sprawy: IV Nsm 2061/19
Wydział: IV Wydział Rodzinny
Sędzia: Elżbieta Dorota Cylwik
Ławnicy: Barbara Wiszowata, Bożena Puścian
Data: 2019-12-10
Sala: 18
Godzina: 10:30
Sygnatura sprawy: VIII GCps 91/19
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: Anna Monika Wiszenko
Data: 2019-12-10
Sala: 8
Godzina: 14:00
Sygnatura sprawy: VIII GC 1548/19
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: Izabela Perkowska
Data: 2019-12-10
Sala: 6
Godzina: 11:00
Sygnatura sprawy: XI C 453/19
Wydział: XI W. Cywilny
Sędzia: Łukasz Maliszewski
Data: 2019-12-10
Sala: 5
Godzina: 12:40
Sygnatura sprawy: XIII W 1103/19
Wydział: XIII W. Karny
Data: 2019-12-10
Sala: 10
Godzina: 12:00
Sygnatura sprawy: VIII GU 339/19
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: Aleksandra Jamróz
Data: 2019-12-10
Sala: 25
Godzina: 14:00
Sygnatura sprawy: XIII K 380/19
Wydział: XIII W. Karny
Data: 2019-12-10
Sala: 14
Godzina: 12:00
Sygnatura sprawy: XI C 512/18
Wydział: XI W. Cywilny
Sędzia: Łukasz Maliszewski
Data: 2019-12-10
Sala: 5
Godzina: 12:00
Uwagi: odwołana z terminu
Sygnatura sprawy: III K 1345/19
Wydział: III Wydział Karny
Data: 2019-12-10
Sala: 2
Godzina: 12:00
Sygnatura sprawy: VIII GC 2335/19
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: Anna Monika Wiszenko
Data: 2019-12-10
Sala: 8
Godzina: 12:50
Sygnatura sprawy: III W 1600/19
Wydział: III Wydział Karny
Data: 2019-12-10
Sala: 13
Godzina: 12:00
Sygnatura sprawy: VIII GC 1929/19
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: Paweł Hempel
Data: 2019-12-10
Sala: 23
Godzina: 13:00
Sygnatura sprawy: I Cps 61/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Małgorzata Agnieszka Głos
Data: 2019-12-10
Sala: 22
Godzina: 10:45
Sygnatura sprawy: VIII GC 1501/19
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: Izabela Perkowska
Data: 2019-12-10
Sala: 6
Godzina: 13:00
Sygnatura sprawy: II C 1064/19
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Katarzyna Gąsowska
Data: 2019-12-10
Sala: 32
Godzina: 09:00
Sygnatura sprawy: IV Nsm 1956/19
Wydział: IV Wydział Rodzinny
Sędzia: Katarzyna Kozłowska
Data: 2019-12-10
Sala: 20
Godzina: 13:20
Uwagi: zdjęto z wokandy
Sygnatura sprawy: II C 1463/19
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Katarzyna Gąsowska
Data: 2019-12-10
Sala: 32
Godzina: 09:30
Sygnatura sprawy: IV Nsm 2102/19
Wydział: IV Wydział Rodzinny
Sędzia: Elżbieta Dorota Cylwik
Ławnicy: Bożena Puścian, Barbara Wiszowata
Data: 2019-12-10
Sala: 18
Godzina: 13:20
Uwagi: odwołano termin rozprawy
Sygnatura sprawy: II Ns 1616/18
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Krzysztof Kujawa
Data: 2019-12-10
Sala: 28
Godzina: 10:00
Sygnatura sprawy: VIII GUp 44/17
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: AnnaMonika Wiszenko
Data: 2019-12-10
Sala: 8
Godzina: 14:20
Sygnatura sprawy: VIII GC 2526/19
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: Izabela Perkowska
Data: 2019-12-10
Sala: 6
Godzina: 10:30
Sygnatura sprawy: VIII GC 1783/19
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: Anna Monika Wiszenko
Data: 2019-12-10
Sala: 8
Godzina: 13:30
Sygnatura sprawy: I Ns 682/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Małgorzata Agnieszka Głos
Data: 2019-12-10
Sala: 22
Godzina: 10:30
Sygnatura sprawy: IV Nsm 2032/19
Wydział: IV Wydział Rodzinny
Sędzia: Elżbieta Dorota Cylwik
Ławnicy: Bożena Puścian, Barbara Wiszowata
Data: 2019-12-10
Sala: 18
Godzina: 11:10
Sygnatura sprawy: II Ns 236/19
Wydział: II W. Cywilny
Data: 2019-12-10
Sala: 24
Godzina: 10:00
Sygnatura sprawy: II Ns 2522/17
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Adam Czech
Data: 2019-12-10
Sala: 26
Godzina: 11:15
Sygnatura sprawy: VI U 283/17
Wydział: VI Wydział PiUS
Sędzia: Marta Kiszowara
Data: 2019-12-10
Sala: 31
Godzina: 12:00
Sygnatura sprawy: II Cps 48/19
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Katarzyna Gąsowska
Data: 2019-12-10
Sala: 32
Godzina: 11:00
Sygnatura sprawy: III K 1324/19
Wydział: III Wydział Karny
Data: 2019-12-10
Sala: 13
Godzina: 09:30
Sygnatura sprawy: II C 1481/19
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Katarzyna Gąsowska
Data: 2019-12-10
Sala: 32
Godzina: 10:50
Sygnatura sprawy: II Co 1609/18
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Marta Kuprianowicz
Data: 2019-12-10
Sala: 
Godzina: 08:45
Uwagi: zdjęto
Sygnatura sprawy: II Ns 3110/18
Wydział: II W. Cywilny
Data: 2019-12-10
Sala: 28
Godzina: 11:30
Sygnatura sprawy: II Co 1020/19
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Marta Kuprianowicz
Data: 2019-12-10
Sala: 
Godzina: 09:00
Uwagi: zdjęto
Sygnatura sprawy: II Ns 1885/18
Wydział: II W. Cywilny
Data: 2019-12-10
Sala: 32
Godzina: 11:30
Sygnatura sprawy: II Co 967/19
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Marta Kuprianowicz
Data: 2019-12-10
Sala: 
Godzina: 09:15
Uwagi: zdjęto
Sygnatura sprawy: III K 456/18
Wydział: III Wydział Karny
Data: 2019-12-10
Sala: 11
Godzina: 11:30
Sygnatura sprawy: II Co 915/19
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Marta Kuprianowicz
Data: 2019-12-10
Sala: 
Godzina: 09:30
Uwagi: zdjęto
Sygnatura sprawy: XI C 388/19
Wydział: XI W. Cywilny
Sędzia: Anna Wołkowycka-Kuźmińska
Data: 2019-12-10
Sala: 16
Godzina: 11:45
Sygnatura sprawy: II Co 994/19
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Marta Kuprianowicz
Data: 2019-12-10
Sala: 
Godzina: 09:45
Uwagi: zdjęto
Sygnatura sprawy: VIII GC 2366/19
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: Ewa Kurowska
Data: 2019-12-10
Sala: 27
Godzina: 12:45
Sygnatura sprawy: I C 3545/18
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Małgorzata Agnieszka Głos
Data: 2019-12-10
Sala: 22
Godzina: 09:10
Sygnatura sprawy: IV Nsm 1981/19
Wydział: IV Wydział Rodzinny
Sędzia: Barbara Półtorak
Ławnicy: Czesława Linkiewicz, Barbara Drowanowska
Data: 2019-12-10
Sala: 17
Godzina: 11:00
Sygnatura sprawy: I Ns 640/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Małgorzata Agnieszka Głos
Data: 2019-12-10
Sala: 22
Godzina: 09:00
Sygnatura sprawy: IV RC 811/19
Wydział: IV Wydział Rodzinny
Sędzia: Katarzyna Kozłowska
Data: 2019-12-10
Sala: 20
Godzina: 11:00
Uwagi: zdjęto z wokandy
Sygnatura sprawy: III K 2066/18
Wydział: III Wydział Karny
Data: 2019-12-10
Sala: 11
Godzina: 10:00
Sygnatura sprawy: VIII GC 2558/19
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: Izabela Perkowska
Data: 2019-12-10
Sala: 6
Godzina: 12:40
Sygnatura sprawy: III K 356/18
Wydział: III Wydział Karny
Data: 2019-12-10
Sala: 33
Godzina: 10:00
Sygnatura sprawy: I C 1688/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Małgorzata Agnieszka Głos
Data: 2019-12-10
Sala: 22
Godzina: 11:10
Sygnatura sprawy: XIII K 859/19
Wydział: XIII W. Karny
Data: 2019-12-10
Sala: 10
Godzina: 11:15
Sygnatura sprawy: VIII GC 2355/19
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: Ewa Kurowska
Data: 2019-12-10
Sala: 27
Godzina: 12:00
Sygnatura sprawy: III K 1654/18
Wydział: III Wydział Karny
Data: 2019-12-10
Sala: 33
Godzina: 11:10
Sygnatura sprawy: VIII GC 1002/19
Wydział: VIII W. Gosp.
Data: 2019-12-10
Sala: 8
Godzina: 12:00
Sygnatura sprawy: XI C 291/19
Wydział: XI W. Cywilny
Sędzia: Łukasz Maliszewski
Data: 2019-12-10
Sala: 5
Godzina: 09:00
Sygnatura sprawy: VIII GC 845/19
Wydział: VIII W. Gosp.
Data: 2019-12-10
Sala: 23
Godzina: 12:00
Sygnatura sprawy: II C 1464/19
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Katarzyna Gąsowska
Data: 2019-12-10
Sala: 32
Godzina: 09:40
Sygnatura sprawy: III K 1039/19
Wydział: III Wydział Karny
Data: 2019-12-10
Sala: 33
Godzina: 12:10
Sygnatura sprawy: II Ns 795/19
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Krzysztof Kujawa
Data: 2019-12-10
Sala: 28
Godzina: 09:00
Sygnatura sprawy: III K 1525/19
Wydział: III Wydział Karny
Data: 2019-12-10
Sala: 2
Godzina: 12:20
Sygnatura sprawy: II Ns 568/19
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Katarzyna Małyszko
Data: 2019-12-10
Sala: 24
Godzina: 09:00
Sygnatura sprawy: I C 2081/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Małgorzata Agnieszka Głos
Data: 2019-12-10
Sala: 22
Godzina: 12:00
Sygnatura sprawy: II Ns 843/19
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Adam Czech
Data: 2019-12-10
Sala: 26
Godzina: 10:00
Sygnatura sprawy: I C 2085/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Małgorzata Agnieszka Głos
Data: 2019-12-10
Sala: 22
Godzina: 12:30
Sygnatura sprawy: III K 584/19
Wydział: III Wydział Karny
Data: 2019-12-10
Sala: 33
Godzina: 09:00
Sygnatura sprawy: I C 1760/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Małgorzata Agnieszka Głos
Data: 2019-12-10
Sala: 22
Godzina: 11:25
Sygnatura sprawy: III K 1362/19
Wydział: III Wydział Karny
Data: 2019-12-10
Sala: 13
Godzina: 09:00
Sygnatura sprawy: I C 1808/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Małgorzata Agnieszka Głos
Data: 2019-12-10
Sala: 22
Godzina: 11:40
Sygnatura sprawy: III K 1491/19
Wydział: III Wydział Karny
Data: 2019-12-10
Sala: 2
Godzina: 09:00
Sygnatura sprawy: VIII GC 2400/19
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: Aleksandra Jamróz
Data: 2019-12-10
Sala: 25
Godzina: 12:30
Sygnatura sprawy: IV Nsm 1918/19
Wydział: IV Wydział Rodzinny
Sędzia: Katarzyna Kozłowska
Data: 2019-12-10
Sala: 20
Godzina: 09:00
Uwagi: zdjęto z wokandy
Sygnatura sprawy: XIII K 1041/19
Wydział: XIII W. Karny
Data: 2019-12-10
Sala: 3
Godzina: 13:00
Sygnatura sprawy: VIII GC 186/19
Wydział: VIII W. Gosp.
Data: 2019-12-10
Sala: 8
Godzina: 09:40
Sygnatura sprawy: III W 1195/19
Wydział: III Wydział Karny
Data: 2019-12-10
Sala: 13
Godzina: 13:00
Sygnatura sprawy: VIII GC 2504/19
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: Ewa Kurowska
Data: 2019-12-10
Sala: 27
Godzina: 09:30
Sygnatura sprawy: IV Nsm 10/19
Wydział: IV Wydział Rodzinny
Sędzia: Elżbieta Dorota Cylwik
Ławnicy: Barbara Wiszowata, Bożena Puścian
Data: 2019-12-10
Sala: 18
Godzina: 12:20
Sygnatura sprawy: VIII GC 2568/19
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: Aleksandra Jamróz
Data: 2019-12-10
Sala: 25
Godzina: 09:40
Sygnatura sprawy: II C 1833/19
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Adam Czech
Data: 2019-12-10
Sala: 26
Godzina: 12:15
Sygnatura sprawy: XIII W 1241/19
Wydział: XIII W. Karny
Data: 2019-12-10
Sala: 1
Godzina: 09:40
Sygnatura sprawy: II Ns 886/19
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Katarzyna Małyszko
Data: 2019-12-10
Sala: 24
Godzina: 12:30
Sygnatura sprawy: II 1Co 798/19
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Katarzyna Małyszko
Data: 2019-12-10
Sala: 24
Godzina: 12:00
Sygnatura sprawy: II Ns 2921/18
Wydział: II W. Cywilny
Data: 2019-12-10
Sala: 32
Godzina: 12:00
Sygnatura sprawy: II C 1404/19
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Krzysztof Kujawa
Data: 2019-12-10
Sala: 28
Godzina: 12:30
Sygnatura sprawy: XIII W 1468/19
Wydział: XIII W. Karny
Data: 2019-12-10
Sala: 10
Godzina: 12:45
Sygnatura sprawy: IV Nsm 1798/19
Wydział: IV Wydział Rodzinny
Sędzia: Katarzyna Kozłowska
Data: 2019-12-10
Sala: 20
Godzina: 14:00
Uwagi: zdjęto z wokandy
Sygnatura sprawy: XI C 2887/18
Wydział: XI W. Cywilny
Sędzia: Anna Wołkowycka-Kuźmińska
Data: 2019-12-10
Sala: 16
Godzina: 12:15